E sada moramo da ozbiljno zasučemo rukave. Najteži izazov od kada je nastavljena Serija A je pred nama, i s obzirom da već u sledećem kolu igramo protiv Atalante koja je najopasniji protivnik u Italiji trenutno, pod hitno nam treba dobar rezultat.

Prošlu utakmicu protiv njih u Kupu nismo odigrali najsjajnije, ali dobra vest je da smo od tada podigli formu, dosta golova dali, malo primili, stvari su počele da izgledaju mnogo bolje. Loša vest je da smo bez De Ligta i Dybale, pa su u startnoj postavi Higuain i Rugani. A kada smo već postave, evo startne:

U nastavku možete pratiti najzanimljivije detalje sa utakmice. Ajmo po pobedu momci, FINO ALLA FINE!!!!!

Počeli smo!!

8′ – Prvu šansu ima Milan. Kružili su nam oko gola, Salamaher šutirao slabo, Woj brani lagano.

10′ – Desno iskosa, slobodan udarac izvodi Berna. Snažan centaršut, milimetar je nedostajao Bonucciju da zakuca loptu u gol. Ostaje 0:0.

14′ – Polukontra, dobar prolaz Berne i pas do Ronalda koji se namestio na šut i za malo šutirao pored.

21′ – Probali smo da iznesemo loptu, Pjanic se okliznuo ali sreća Milan to nije iskoristio. Slab šut Ibrahimovića.

25′ – Lepo odigrana akcija Milana koja se završila još jednim slabim šutem Ibre. Ajmo momci, trgnite se malo.

32′ – Imali smo skraćeni korner posle faula nad Bentancurom. Izveo ga je Pjanić, Ronaldo išao glavom na loptu a Ibrahimović mu uleteo kopačkom u glavu. Sudija kaže nema penala.

36′ – Prvi žuti karton na utakmici dobija Benacer koji je nagazio Pjanića. Poslednjih par minuta, igra se pretvorila u tuču.

38′ – Napokon dobra akcija naših koja se završila solidnim šutem Danila, ali je izblokiran u korner.

44′ – Dobra akcija, napokon prilika i za Pipitu, ali je ovaj put njegov šut bio slab za Donnarummu.

KRAJ PRVOG POLUVREMENA – Očekivano tvrda utakmica. Nismo u svom ritmu kao na prethodnim utakmicama, moramo bolje. Pogotovo sada kada znamo da je Lazio ispustio bodove protiv Leccea. Fino Alla Fine.

P.S. Bentancur je zver.

Počelo je drugo poluvreme. FORZA JUVE!

47′ – GOOOOOLLLLLLLLL!!!!!!! RABIOT!!!!!!! KAKAV GOL!!!! AAAAAAAAAAAAAAA!!

53′ – GOOOOOOOLLLLLLLL!!!!!! RONALDOOOOOOOOO!!!!!!! SSSSSIIIIIIIIIUUUUUU!

61′ – penal za Milan, igrao rukom Bonucci. Siguran sa bele tačke Ibrahimović. 1:2

66′ – 2:2. Kessie iskoristio potpuno mlaku odbranu, sa još jednom slabim Bonucciem.

67′ – Ne znamo šta se dešava. Potpuno smo dezorijentisani. 3:2 za Milan. Rafael Leao.

80′ – Alex Sandro ušao u igru i stavio tačku na naš očaj u poslednjih 20 minuta. Poklon gol za Rebića. 4:2.

KRAJ. Nema šta da vam kažemo, sve je jasno. Idemo dalje, fino alla fine.