U 33 kolu Serie A, Sassuolo dočekuje Juventus na Mapei stadionu od 21:45. Pobedom bi stara dama bila bliža novom Scudetu!

Pratite uživo utakmicu iz minuta u minut na našem sajtu.

21:00 Izašla je i startna postava Juventusa:

CR na zagrevanju pred utakmcu

Glavni arbitar na večerašnjoj utakmici će biti iskusni P.Valeri !

1` Iiiii utakmica je počela, Juventus prvi kreće sa centra

3` Prva šansa za Ronalda, šut sa distance koji blokira defanzivac Sasuola, dobija korner Juventus

5` Goooooooooooooooool DANILOOO !!!!! Sajno izveden korner, nakon kojeg Danilo puca sa ivice šesnesterca i cepa mrežu !

8` Slobodan udarac za Juventus, Ronaldo pogađa živi zid

10` Prvi napad Sasuola i pokušaj Berardia levicom, ali Voja brani !

13`Gooooooooooolll Sajna asistencija Pjanića , egzekutor Pipita

20` Greška golmana Sasuola, šalje pas direktno prema Ronaldu, ali on promašuje

23` Nakon kornera Sasuola, Muldur puca sa ivice šesnesterca skoro sa istog mesta kao i Berardi, ali sjajno skida još jednom golman Juventusa

27` Jedan na jedan izlazi Berardi i još jednom pokriva ugao i spašava gol poljska hobotnica

29` Gol za Sasuolo gol postiže Filip Đuričić 1:2

33` Berardi ne odustaje i solo prodorom pokušava iz šesnesterca

35` Ponovo Berardi i ponovo je Poljak siguran !

38` Boga uz Italijana najagilniji, njegov udarac blokira De Ligt koji se pre par minuta požalio na povredu ramena !

45` sudija produžava poluvreme za 5 minuta , Bernardeschi dobija žuti karton i propustiće utakmicu protiv Lazia u sledećem kolu

KRAJ PRVOG POLUVREMENA

46` Počelo je drugo poluvreme, greška Consiglia i indirekt za Juventus iskosa sa leve strane, ali Ronaldov udarac to blokira defanzivac Sasuola

50` 2:2 Prelep gol Berardia iz slobodnog udarca , levicom prebacuje živi zid !

54` preokret Sasuola Caputo postiže gol za 3:2 !!!

57` Higuain i Pjanić ustupaju mesto Rabiotu i Dybali

61`Ulazi i Douglas Costa

64` Gooooollll 3:3 , nakon kornera Bentancura sa desne strane Alex Sandro glavom smešta loptu u gornji desni ugao !

80` Juventus svim snagama napada da vrati vodstvo, ali za sada ne uspeva

81` Izlazi Matuidi ulazi Remsey

84` Fantastična šansa za sasuolo, nakon udarca Boge, Alex Sandro izbija sa gol linije !

90` Sudija proužuje utakmicu za 5. minuta

91` Burabia puca sa 21 metra , Voja izbija u korner

KRAJ UTAKMICE 3:3